Čo vyžadujem:

Goto down

Čo vyžadujem: Empty Čo vyžadujem:

Odoslať pre Ayra za Ne november 29, 2015 3:24 pm

Čo na svojom fóre vyžadujem od jeho členov je po registrácii úplne prirodzené a v podstate je to aj dosť jednoduché, ale zároveň je to na fórach jedným z najčastejších problémov, pričom výhovorkou je, samozrejme, nedostatok času... Avšak ten, kto má v sebe skutočný záujem si vždy nájde čas na to, čo ho baví, pretože je v neustálom pohybe, neustále sa snaží o zlepšenie svojich schopností a zhromažďuje nové informácie.
Požadujem aktivitu a nemyslím tým denné prihlásenie, ale skutočnú aktivitu v podobe príspevkov a článkov. Chcem vidieť snahu, túžbu a odhodlanie, vášnivý zápal pre vec.

Každí z nás sa neustále vyvíja, ale každí má svoje vlastné tempo. Minulý rok sa mohol niesť v melancholickom tichu pred búrkou a v tomto roku vás máča monzúnový dážď vedomostí a nových schopností. Nemám v pláne robiť vám policajta, no vnímajte toto fórum tak trocha ako redakciu. Keď sa už raz dohodneme, že niekto na niečo napíše článok, tak bude mať daný termín, ktorý by sa mal snažiť splniť, ak mu do toho niečo príde, tak by ma mal kontaktovať so žiadosťou o predĺženie termínu, pričom nie je vylúčené, že pri dlhšej neaktivite sa vám ozvem so žiadosťou o vysvetlenie, či nečakaným zadaním na určitú tému. V prípade, že nebudete reagovať a nebudete vyvíjať žiadnu snahu, tak sa s najväčšou pravdepodobnosťou budeme musieť rozlúčiť.

V prípade tohto fóra sa totiž plánujem držať myšlienky, že kvalita je viac, ako kvantita.

Uvedomujem si, že takéto fungovanie je v rámci fóra skôr nevídané, aspoň ja som sa s ním ešte nestretla, využíva sa skôr v spisovateľskej a novinárskej brandži. Môže sa vám to zdať postavené na hlavu, ale horiaci termín dokáže byť mimoriadne motivujúci a to poznám i z vlastnej skúsenosti.

Pre úplné ujasnenie vám zhrniem čo vyžadujem v niekoľkých stručných a jasných bodoch:
1, sebareflexia
2, slušnosť
3, tolerancia
4, zodpovedný prístup
5, odhodlanie
6, snaha o zlepšenie
7, zápal pre vec
8, túžbu po vedomostiach
9, rešpektovanie autorských práv
10, praktické využívanie nadobudnutých znalostí (inak by to celé ani nemalo zmysel, je lepšie raz skúsiť, ako o tom 100x počuť)
Ayra
Ayra
Admin

Počet príspevkov : 5
Join date : 21.11.2015

Zobrazit informácie o autorovi http://sanctuary.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.