Sanctuary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predstavenie

Goto down

Predstavenie Empty Predstavenie

Odoslať pre Ayra So november 28, 2015 3:50 pm

Na mojom fóre prebieha proces predstavenia trocha netradične a nemá pevne daný čas ukončenia príjmacieho konania, svojim spôsobom to testuje vašu trpezlivosť a odhodlanie, takže ak sa v prvý, druhý či tretí deň nik neozve, tak nemusíte šalieť. Znamená to, že mám momentálne niečo iné na práci, nie, že o vás a vaše vedomosti nemám záujem.
Keďže mi ide o znalosti a ich rozvoj, prezentovanie nových názorov a pohľadov, vývin poznaného i skúmanie nepoznaného, tak i samotné predstavenie sa o to opiera. Inak povedané, ak sa chcete stať súčasťou Sanctuary, tak mi v prvom rade musíte ukázať, že ste ochotný podeliť sa o svoje znalosti, že ich máte, alebo že ste odhodlaný po nich pátrať, spracovať ich a následne skompletizovať v príspevku, ktorý tu následne uverejníte. Prípadne aplikovať svoje schopnosti k danej téme a popísať svoje výsledky.
V prípade, že v sebe máte dosť nadšenia, trpezlivosti a odhodlania pátrať, skúšať, zdokonalovať sa, jak po duchovnej, psychickej, tak po fyzickej stránke, potom ste tu vítaní. Ak nemáte nápad na článok, tak vám ho rada poskytnem, inak môžete písať na ľubovoľnú tému.
Ak sa vám zdá, že je to na vás príliš práce a nemáte potrebu pracovať na sebe a tomto fóru, tak sa budeme musieť rozlúčiť a je dosť možné, že sa naše cesty už nikdy nestretnú.

Ako má predstavenie vyzerať zhrniem do niekoľkých bodov a bolo by dobré, ak by ste sa ich skúsili držať aspoň približne:

1. Niečo o vás (vek, druh (ak ste otherkin) v prípade menej známeho druhu ho popíšte, opíšte svoj charakter, vlastnosti, koníčky, talenty a to o čo sa zaujímate, prípadne spomeňte výsledky.
- Netreba sa rozpisovať, stačí byť stručný a konkrétny, vyhneme sa tak zdržovaniu a množstvu zbytočných otázok.

2. Uveďte názov článku a dôvod vášho výber

3. Článok
- Dĺžka je na vás, takže sa môžete ľubovoľne rozpísať na vami zvolenú tému, ako som už vyššie písala, ak vám chýba námet, tak mi to môžete uviesť do predstavenia spolu s vypracovaným prvým bodom a ja vám tému zadám. Samozrejme v takom prípade od vás neočakávam okamžité spracovanie, ale dohodneme sa na nejakom termíne. V prípade, že ho nesplníte a ani sa mi neozvete s jeho predĺžením, tak vaše predstavenie uzavriem.
- Administrátor, prípadne poverený moderátor, má právo požiadať o prepracovanie článku, či dodatočne zadať uchádzačovi ďalšiu tému.
- Vždy buďte pripravení reagovať na prípadnú diskusiu.
- Poznámky k článku nikdy nevyhadzujte, ešte sa vám môžu zísť.

4. V záujme zachovania autorských práv vždy uveďte zdroje z ktorých ste čerpali.

V prípade, že úspešne absolvujete predstavenie, tak vám bude sprístupnený celý obsah fóra.
Ayra
Ayra
Admin

Počet príspevkov : 5
Join date : 21.11.2015

https://sanctuary.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.